X
X

ADVANCED PLUS SEO01

Yüksek seviye rekabet oranı olan sektörler.
9
Taksit
%40
indirim

AYLIK

5.500 TL

ADVANCED

Yüksek Rekabet

Sitenizin tüm SEO yapılandırması gerçekleştirilir, ana sayfa, kategori ve alt sayfaların meta ayarları stratejik olarak formülüze edilir.

FULL SEO02

Orta seviye rekabet oranı olan sektörler.
9
Taksit
%40
indirim

AYLIK

4.500 TL

FULL

Orta Rekabet

Ana sayfa ve kategoriler üzerine yoğunlaşılan bu çalışmamız da siteniz çift kademeli bir analiz sürecinden geçer.

SEO FLEX03

Düşük rekabet oranı olan sektörler.
9
Taksit
%40
indirim

AYLIK

3.000 TL

FLEX

Düşük Rekabet

Aylık SEO çalışması isteyen müşterilerimiz için düzenlediğimiz bu paket ile siteniz için gelişmiş bir SEO paketi alabilir ve aylık olarak ödeyebilirsiniz.

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

3.000 TL’den Başlayan Fiyatlar ile Hizmet Veriyoruz

Sayfamızı incelediğinizde, aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık periyotlarda olmak üzere web siteniz için yapılacak çalışma kapsamını sizde görebilirsiniz. Web sitenize güncel SEO teknikleriyle, lafta olmayan, deneyimli “uzman ekibimizle”, çalışmalarımızı bir düzen içerisinde, organik ve Google algoritmasına uyumlu olarak yapıyoruz. SEO fiyatları tablomuza gelince, mümkün olan en düşük seviyelerde tutarak kaliteden ödün vermiyoruz. Tüm çalışmalarımızı iç ekibimiz ile sağlıyoruz. Dışarıdan herhangi bir İnternet sitesinden hizmet almıyoruz. Birbirinden farklı A Class ve B Class IP adreslerinde uzun yıllardır yayın yapan geniş bir networke sahibiz. Müşterilerimize kendi networkümüzü açıyor ve tanıtımlar yapıyoruz. Arama motorları üzerine, yaklaşık 19-20 seneden beri devam eden çalışmalarımız var. Bu süre içerisinde arama motorlarındaki, özellikle Google’da yaşanan gelişmeler, değişimler ve tüm süreçleri birebir içinde yaşadık. Bu deneyimimiz bünyemizde olan yüzlerce web sitesi üzerinde yaptığımız çalışmalarla mümkün olmuştur.

Müşterilerimizin %100‘ü memnun

Fiyatlandırma, verilen hizmetle paralel orantılarda olmalıdır. Mümkün olduğunca, fiyatları en uygun seviyelerde tutarak, müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşterilerimize yaptığımız SEO çalışmaları, başarılı ve hızlı sonuçlar veriyor. Hizmet alan müşterilerimizin %100‘ü memnun. Rahatlıkla bizi arayarak referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Sadece SEO konuları üzerine deneyimli, düzenli, güncel, eğitim alan bir kadromuz var. Etkili bir çalışma planımız ve gündemden hiç kopmadan, dolaylı teknikler yerine, ayağı yere basan, sitenin bugünü ve gelecekteki alt yapısını güçlendiren çalışmalar yapıyoruz.

Şunu görüyoruz ki Google her son güncellemesinde, çok daha verimli, çok daha adil, çok daha gerçeğe yakın bir arama yapısıyla karşımıza geliyor. Bizlerde şunu biliyoruz ki hizmet verdiğimiz sitelere ne kadar düzgün ve geleceğe yönelik çalışma yaparsak, şimdiki zamanda ve uzun vadede başarılı sonuçlara ulaşacağız.

Geri Dönüşü Mümkün Olmayan Yollara Girmeyin

Muhakkak ki birbirinden farklı fiyatlar ve vaatler ile suiistimale açık bir konu olan SEO çalışması, gelişi güzel, duruma göre rakamlarla, alt yapısı olmayan, yurt dışı bağlantılı olumsuz çalışmalarla yapılabilmektedir. Bu tarz olumsuz SEO hizmeti veren kişiler ile sitenizi tehlikeye ve dönüşü olmayan yollara sokmayın. 20 seneden beri sektörde hizmet veren, teknik alt yapısı ve teknolojik donanıma sahibiz. Şunu rahatlıkla ifade edebiliriz; Türkiye’deki en geniş SEO alt yapısına sahip ekibimizin verdiği hizmet karşılığında, ücretlendirme olabilecek en uygun seviyededir. Başlıkta belirttiğimiz gibi yapılan işlere baktığımızda, şüphesiz en uygun fiyatları veriyoruz. Konuyla alakalı öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi için arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman arkadaşlarımız size gerekli tüm yardımlarda bulunacaklardır. RVZSOFT.COM ile profesyonel SEO çalışmasına başladığınızda internette var olursunuz.

Konumuz eğer SEO fiyatları ise mantıksız ve değişken fiyatlar verip, süslü laflar üreten, ama ne yaptığından bile aslında haberi olmadan, bu işi yaptığını iddia eden kişiler için bir uyarıda bulunmamız gerekiyor.

İnternet siteniz bu tip çalışmalardan, bırakın fayda sağlamayı, geri dönüşü mümkün olmayan bir kara deliğe düşmesi içten bile değil. Sandbox ve BlackHat diye adlandırılan terimler, yanlış yöntemlerle direkt Google‘ı kandırmaya yönelik çalışmalar yapan sitelere, bir takım cezalandırma yollarından bazılarıdır. Arama motorlarında sitenizi yükselteceğiz diye garanti verenler, işler ters gittiğinde ve başarısız olunduğunda; “olmadı kusura bakmayın para da istemiyoruz” denilse dahi, bu yaptırımlardan sıyrılmak maalesef mümkün değil. Artık bir kere sitenize hatalı çalışmalar yapılmış. Web siteniz bu tip cezalandırmalara girmesiyle beraber, sitenizi en baştaki haline getirmeniz için bu konuları bilen bir uzman ile zaman ve para harcamak artık kaçınılmaz bir durum olacaktır.

8 Kademeli Dev Analiz Çalışması

Sitemiz ilk ayda detaylı bir analiz sürecine girer. Bu süreç Google algoritması ve arama motoru matematiğine en ideal şekilde yapılanır ve planlanır. SEO çalışma sürecinin kalbi dediğimiz bu analiz çalışması ile Google kriterlerine en yakın seviyeye gelecek ölçülerde planlanır.
Bu çalışma süreci şu şekilde işler;

 • Site İçi Teknik Analiz ( Kademe 1 )
 • Sektör Analizi ( Kademe 2 )
 • Rakip Analizi ( Kademe 3 )
 • Anahtar Kelime Analizi ( Kademe 4 )
 • İçerik ve İmaj Analizi ( Kademe 5 )
 • Meta Analizleri ( Kademe 6 )
 • Kod Analizi ( Kademe 7 )
 • Google Standartlarına Uygunluk Testleri ( Kademe 8 )
SEO analiz ücreti 3500 TL + KDV
(Paketlerimizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.)

En Uygun SEO Fiyatlarını Veriyoruz. Aylık 3.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Rekabeti orta ölçekli kobiler için hazırlanmış bu paket ile esnek bir çalışma planı hazırladık. Çalışma detaylarına baktığımızda kapsam alanı dar olmasına rağmen hizmet ve iş kalitesi birebir aynıdır. Bu nedenle zor bir iş kolu içinde değilseniz gönül rahatlığıyla SEOFLEX paketinin 1 aylık SEO modelini seçebilirsiniz.

Bize En Çok Sorulan Sorular

 • Web Sitem İçin Hangi Paketi Seçmeliyim?

  Tüm paketlerimiz sitenizin Google arama motorlarında görünür olması için planlanmış ve detaylandırılmıştır. İlk 3 ay yoğun ve kapsamlı bir analiz yapabilmek, hızlı bir sonuç alabilmek adına Advanced Plus SEO paketimizi önermekteyiz. 3 ay içerisinde, projemizin alt yapısını iyi bir şekilde oluşturduğumuz için devam eden süreçlerde daha düşük paketlerimizle danışmanlığımızı sürdürüyoruz.

 • SEO Paketlerinde Yazılım Desteğiniz Var Mı?

  Analizlerimiz doğrultusunda çıkan raporların, sitenizde işleme alınması konusunda yazılım ekiplerimiz ücretsiz olarak uzak masaüstü ile destek vermektedir. SEO raporlarımızın direkt olarak yazılım ekibimizin üstlenmesini isterseniz, ek bütçe doğrultusunda destek oluyoruz.

 • Hangi Sektördeki Sitelere Hizmet Veriyorsunuz?

  Türkiye Cumhuriyeti ticaret kanunlarına ve yasalarına uygun olan tüm sektörlere hizmet verebilmekteyiz.

 • Ödeme ve Taksit Seçenekleri

  Ödemenizi banka havale/EFT yoluyla veya kredi kartınızla direkt olarak sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. 3, 6 ve 12 Aylık paketlerimizde, tüm kredi kartları için geçerli taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

account_box
mail_outline
phone
next_week

Bir Sorunuz mu Var?

Bize yazmaktan çekinmeyin. En kısa sürede yanıt göndereceğiz.
Bize Ulaşın.
Copyright © 2021 Rvzsoft. All Rights Reserved.
CANLI DESTEK
Müşteri Temsilcisi
Tüm genel sorular ve bilgi alma.
Şuan AKTİF
Seo Danismani
Teknik Destek
Teknik sorular ve destek .
Şuan AKTİF
Reklam Uzmani
Muhasebe
Ücretlendirmeler ve diğer konular.
Şuan AKTİF
Top