X
X

Linux Web Hosting

Linux Hosting İçin. Optimize Edilmiş %100 Dedicated Kaynaklar!

Kampanya

Bugüne Özel Kampanya

$3.99 'dan Başlayan Fiyatlarla

Tek Tıkla
Hızlı Kurulum
Ücretsiz
cPanel
M2 SSD
Performansı
%100
Uyumlu
Ücretsiz Taşıma ve Kurulum Desteği NVM2 M2 SSD Disk Performansı
Optimize Hızlı Güvenilir Limitsiz

Linux Hosting Farkı Nedir ?

Rvzsoft’da modern web siteler oluşturmak için stabil, güvenli ve optimize edilmiş sınırsız veri trafiğine sahip Linux hosting ortamı gerektiğini anlıyoruz.

Linux Optimizasyonlu

Hosting kullanıcı olarak sınırsız bağlantı istediğinizin farkındayız. İşte bu ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için Linux hosting paketlerimizi oluşturduk. Bir çok web sitesinin aylık trafik sınırları yüzünden çalışamaz hale gelebiliyor.

Bu özellikler bana yeter mi?

Müşterilerimizin memnuniyeti için sürekli analizler yapıp sitelerin en iyi hangi paketimizde çalıştığın tespit etmek için çalışmalar yapıyoruz. Tavsiye ettiğimiz paketlerimizde analizlerimiz sonucu en iyi perfonmansı almış durumdayz.

Güvenli Hizmet

Rvzsoft sunucularının tamamı yüksek güvenliğe sahip TIER II sertifikasına sahip vermerkezi üzerinden servis sağlamaktadır. Üst düzey güvenliğe sahip TIER II verimerkezleri verilerinizin korunması ve zarar görmemesi için özel donanımlara sahiptir.Ayrıca olası doğal felaketlere karşı yedekli enerji ve iklimlendirme alt yapısı ile her koşulda hizmetinizin devamlılığını sağlayacak donanıma da sahiptir.

Veritlerinizin güveliği için Suncuumuzun içerisnde ki bütün sitelerin periyodik olarak yedeklerini almaktayız herhangi bir sorun karşısında verileriniz her zaman koruma altında. Bireysel olarak yedek almak isterseniz herhang bir sınır bulunmamakta.

Linux hosting paketinde hangi yazılımları kullanabilirim ?

Teknik konularda takıldığınız her problemde Rvzsoft ekibi olarak sizlere kullanacağınız temanın ya da eklentinin sistem gereksinimleri konusunda her 7/24 destek sağlıyoruz.

Güçlü Altyapı

LiteSpeed , Linux alt yapısına sahip web sitelerinin optimizasyonu için kullanılan en etkili eklentilerden biridir.Sayfa açılış hızına doğrudan etki eden LiteSpeed Cache ile Wordpress web sitenizdeki görselleri, JavaScript ve CSS’leri ve veritabanını optimize ederek dosya boyutlarını minimize eder, gereksiz verileri temizleyerek web sitenizin çok daha hızlı çalışmasını sağlar.

Sunucularımızdan destek ekibimize ve önceden yüklenmiş önbellek eklentilerimizle en iyi Linux hosting deneyimini yaşayacağınızdan emin oluruz.

Sitemin Verilerini Kaybeder Miyim ?

Düzenli periyotlarla Cpanel üzerinden tam yedek alabiir verilerinizin güvenliğini bu şekilde sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda periyodik olarak sizlere mail olarak yedek almanızı hatırlatıyoruz.

Kolay Kullanım

Linux hosting paketleri ile birlikte dünyanın en çok tercih edilen, Türkçe arayüze sahip hosting kontrol paneli cPanel’e de ücretsiz sahip olursunuz.cPanel üzerinden veritabanı, kullanıcı bilgileri, e-posta oluşturma ve diğer tüm ayarlamaları cPanel üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Sunucularımızdan destek ekibimize ve önceden yüklenmiş önbellek eklentilerimizle en iyi Linux hosting deneyimini yaşayacağınızdan emin oluruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Hosting Hizmeti Hangi Scriptler ile Uyumludur?

Hosting hizmetimiz mevcut olan açık kaynak veya kapalı kaynak kodlu (ioncube, zend ve sourceguard vb) lisanslı neredeyse tümüyle uyumludur. Önde gelen script ve web tabanlı yazılımlara örnek vermek gerecek olursa Linux için; WordPress, Opencart, Joomla, Magento, PrestaShop, Laravel, CodeInteger, PHP framework ve PHP ile yazılmış PHP 5.3 sürümü ve yukarısı tüm scriptler uygun.

Web Hosting (Barındırma) Nedir?

Web sitesi Barındırması yani web hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen içeriklerin, sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sunucuda (server) saklanmasıdır. İnternette web site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet hatlarına yüksek hızlı bağlantısı olan, yüzlerce ziyaretçiye aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların saklanması gerekir. Web sitesine ait dosyaları barındıran ve internet erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veriyi saklama, barındırma ve yayınlama işlemine de web hosting denir.

Hangi Hosting Ürününü Seçmeliyim?

Hosting hizmeti için bir çok paket ve değişik parametre ve fiziksel sınırlar mevcuttur. Bu seçimi yapmadan önce sitenizi ve kullandığı yazılım teknolojisini analiz edin. Ayrıca kullanım amacınızı belirleyin. PHP ve MySQL teknolojisi kullanan siteler için en uygun paket Linux Hosting paketleridir. Eğer SQL Server, ASP ve ASP.Net gibi yazılım teknolojilerini kullanıyorsanız mutlaka Windows Hosting paketlerini satın almalısınız. Doğru seçimi yaptığınızda hosting hizmetinden en yüksek performansı alacağınızı unutmayın.

Web sitemi size taşımak istiyorum, taşıma işlemini siz yapıyor musunuz?

Farklı bir firmada bulunan web sitenizi bize transfer etmek istiyorsanız, Cpanel'den > Cpanel'e olacak şekilde ücretsiz taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

t>

Bir Sorunuz mu Var?

Bize yazmaktan çekinmeyin. En kısa sürede yanıt göndereceğiz.
Bize Ulaşın.
Copyright © 2021 Rvzsoft. All Rights Reserved.
CANLI DESTEK
Müşteri Temsilcisi
Tüm genel sorular ve bilgi alma.
Şuan AKTİF
Seo Danismani
Teknik Destek
Teknik sorular ve destek .
Şuan AKTİF
Reklam Uzmani
Muhasebe
Ücretlendirmeler ve diğer konular.
Şuan AKTİF
Top